Informace

Rodinný dům APARTMÁN ŠALDORF v Novém Šaldorfě č.p. 203, vinařském srdci Znojemska, nabízí komfortní ubytování, pro max. 12 osob, s impozantním výhledem na dominanty Znojma, např. řeku Dyji, Loucký klášter, Radniční věž, Kraví horu, Konice a tak dále.
S vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, třemi ložnicemi, 2 sociálními zařízeními, garáží, kolárnou, terasou s bazénem a WIFI připojením, je ideální pro vaše ubytování při vašich výletech po Znojmě a okolí, kde můžete strávit svou dovolenou.

Ubytování
Dům o rozloze 100m2 v každém patře je vybaven garáží a místností k úschově kol, má i samostatný vstup na zahradu s terasou.
Za vchodovými dveřmi naleznete chodbičku. V objektu se prosím přezouvejte. Chodbou, kde se nachází WC se sprchovým koutem, se dostanete do kuchyně a obývacího pokoje odkud se dostanete balkonovými dveřmi na terasu a zahradu. Z chodby je možné dostat se do garáže a schodištěm do prvního patra, kde jsou 3 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC.

Vybavení
Kuchyně (s myčkou, sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, mikrovlnkou a základním nádobím).
Jídelní kout – stůl 10 židlí, dětská židlička připevňující se ke stolu.
Obývací pokoj – rozkládací gauč, stolek, TV
Ložnice 1 (1×3 lůžka), ložnice 2(1×3 lůžka), ložnice 3(1×4 lůžka).
Koupelna – fén, ručníky.
Terasa – venkovní posezení, gril, bazén.
Vytápění objektu a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.
Parkování je možné v garáži, na vjezdu do garáže a před domem.

Okolí
Dům se nachází v klidné části obce, kde je velmi řídký provoz. Můžete si zde vychutnat ticho a klid a v letních měsících radovánky u bazénu.
Pokud chcete strávit aktivní dovolenou třeba na kole, jsou vám k dispozici nesčetné cyklostezky národním parkem Poddyjí přímo od domu (více v odkazu cyklostezky). Přibližně 200m od domu je zastávka Vinobusu – Modré sklepy (www.vinobus.cz)
V blízkosti domu se nachází známá sklepní ulice s vyhlášenými vinaři jako vinařství Modré sklepy, vinařství Špalek, vinařství Náprava a další, ale i restaurace U tří Jasanů nebo Blanka.
Nedaleko je to i do centra Znojma, kam se můžete vydat buď pěšky (ca.4km) nebo MHD Bus 802. Zastávka je 300m od domu.
V historickém centrum Znojma, které je jedním z nejznámějších a nejvíce navštěvovaných měst Jižní Moravy, je mnoho kulturních památek a nespočet kaváren, čajoven, hospůdek, restaurací, vináren a podobně. Milovníci historie, vína, cyklisté i turisté si přijdou na své prozkoumáváním křivolakých uliček starého města.
K prohlídce Znojma můžete využít znojemský turistický vláček. Nejbližší stanice je v Louckém klásteře cca. 2km od domu. Vláček, i s koly jede přes celé Znojmo, např. na Rotundu, přehradu, Masarykovo i Mariánské náměstí, nádraží a zpět.